Adıyaman Asansörlü Nakliyat

Sokak Nakliyat
Hakkında

Sokak Nakliyat olarak Adıyaman’da uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Taşınma konusunda bizlerden yardım talep eden müşterilerimize güvenli taşımacılık hizmetlerimizi sunmaktayız. Taşımacılığın güvenli bir şekilde yapılması bizler için oldukça önemlidir. Kişilerin bütün eşyalarına büyük bir hassasiyetle yaklaşım gösterip yakın ya da uzak mesafe fark etmeksizin işimizi profesyonelce yapmaktayız. Bünyemizde çalışan personellerimiz işinde uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Hepsi de eşya paketleme, ambalaj yapma, eşya taşıma ve yerleştirme konusunda uzmandır. Hiçbir eşyanıza zarar gelmeden bir yerden diğer yere taşınması konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz.
Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler şehir içinde ya da şehirlerarasında bu hizmeti bizlerden kaliteli bir şekilde alabilirler. Öncelikle eşyaların tespiti, evinizin kaçıncı katta olduğu ve asansörlü taşımacılık hizmetinin verilip verilmeyeceğinin belirlenmesi size gelen ekspertimizce sağlanacaktır. Eşyalarınızın azlık ya da çokluk derecesine göre uygun kamyonlarımız bulunmaktadır. Bütün eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Böylece hesapsız ortaya çıkabilecek maddi zararlar da sigorta tarafından karşılanacaktır. Müşterilerimizin eşyalarının garantide olması bizler için önemlidir. Ayrıca yapacağımız nakliyat sözleşmesinde size verilen bütün hizmetler yazmaktadır. Hatta elemanlarımız olduğu sürece bizlerden marangozluk ve tesisat hizmeti alabilmeniz de mümkündür.
Sokak Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz. Kaliteli verilen hizmetlerin beraberinde müşteri portföyümüz de gün geçtikçe artmaktadır. Sizler de şehir içi ya da şehirlerarası taşınmanız gerekirse bizleri tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sözleşme yaptığımız müşterilerimizle taşınılması gerekli olan gün tespit edilir. Ekibimiz kamyonla birlikte tam vaktinde adresinize gelir. Bütün demonte ürünler sökülür. Ayrı ayrı havalı naylonlara sarılır. Koltuk ya da çekyatlarınız battaniyelerle ya da kalın kaplama malzemeleriyle sarılır. Böylelikle yırtılmaları önlenir. Kırılacak eşyalar karton ve kolilere sarılarak yerleştirilir. Bütün eşyalar tarafımızca kamyona yüklemeye hazır hale getirilir.

1340

Mutlu Müşteri

ADIYAMAN SOKAK NAKLİYAT

Adıyaman Evden eve nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık öncelikle eşyaların güvenle indirilmesi ve yeni eve taşınması için önemlidir. Böylelikle en yüksek katlı binalardan bile hiçbir eşyanız zarar görmeden indirilmektedir. Gidilen yerde yerleşim büyük bir titizlikle yapılarak bütün eşyaların kurulumları yapılır. Bizlerden şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı konusunda kaliteli hizmet alabilirsiniz. İndirimli fiyatlarımız da sizlerin bütçesi düşünülerek oluşturulmuştur.